Kategorie
VIKPAP GROUP (https://www.vikpap.cz/)

Registrace zákazníka

Výhody registrovaných zákazníků: 

Rozšířen   ý sortiment 

Využijte naší rozšířené nabídky, která činí až přes 6000 produktů! Některé položky kvůli své povaze (váha, rozměry) nabízíme pouze registrovaným zákazníkům, rozvoz je prováděn naší dopravou. Jestliže nejste z Moravskoslezského či Olomouckého kraje, neváhejte nás kontaktovat a určitě se domluvíme na řešení.

Slevový systém 

Po registraci máte 4% slevu na veškerý sortiment. Nakupujete ve velkém? Napište nám a my Vám přiřadíme slevu, jakou si dle odběru a obchodních vztahů zasloužíte. Zároveň také budete mít svou historii objednávek spolu s produkty, které nakupujete pravidelně.

Rozvoz zboží po okolí

Zboží rozvážíme celý týden v Moravskoslezkém a Olomouckém kraji, dle vaší polohy Vám přiřadíme rozvozový den a dopravu nemusíte řešit. Zboží Vám dorazí pohodlně našimi příjemnými řidiči. Také v případě objemného zboží z rozšířeného sortimentu je toto nejvýhodnější způsob dopravy.

Platba na fakturu

Pro firmy a podnikatele nabízíme tradičně čtrnáctidenní splatnost na zboží. Neváhejte nás kontaktovat a domluvíme se na fakturaci dle Vašich potřeb.

 

Pro upřesnění ohledně platby na fakturu a rozvozových dnů nás můžete kontaktovat na emailu vikpap@vikpap.cz nebo na tel. č. 554 619 474.

Fakturační adresa

 *

 *
 *
 *

 *
 *
 *
 *
 *
 *
 * povinná položka

Dodací adresa... více informací