Kategorie
VIKPAP GROUP (https://www.vikpap.cz/)

POTISKY A RAŽBA

Potisk kalendářů

Potisk na kalendáře provádíme ve dvou variantách, buď sítotiskem přímo na laš kalendáře nebo možností samolepky. V případě sítotisku není možné tisknout složité rastrové objekty a fotografie a je výhodnější pro větší množství např. od 50 kusů, zatímco samolepka bude výhodnější pro menší množství. Potisk je možný jak na stolní, tak na nástěnné kalendáře, u stolních kalendářů je běžný i oboustranný tisk. Plocha pro potisk je vždy uvedena v detailu produktu. V případě, že nebudete vědět, jakou techniku zvolit, neváhejte nás kontaktovat.

Samolepka

Sítotisk

Ražba diářů

Diáře je možné razit sleporažbou, ražbou přes pásku nebo sítotiskem. Diáře mají odlišné materiály, proto je možnost ražby je vždy uvedena v detailu produktu. Sleporažba má dlouhou životnost, nicméně je možná pouze v tmavším odstínu daného materiálu. Pro sleporažbu či ražbu přes barevnou pásku (zlatá, stříbrná, červená) se musí vytvořit raznice, tudíž cena u menších objednávek může být vyšší a není možné razit detailní designy. Sítotisk má kvalitní a jasné barvy a je vhodný pro materiály, kde nelze zvolit klasická ražba. V případě, že nebudete vědět, jakou techniku zvolit, neváhejte nás kontaktovat.

Klasická ražba/sleporažba

Ražba přes pásku

Ražba kožených tašek

Všechny naše kožené produkty od pánských tašek po pouzdra je možno razit sleporažbou nebo ražbou přes pásku. Sleporažba má dlouhou životnost, nicméně je možná pouze v tmavším odstínu daného materiálu. Pro sleporažbu se musí vytvořit raznice, tudíž cena u menších objednávek může být vyšší a není možné razit detailní designy.

 

Grafické podklady a cenová relace

Možnost zhotovení celého grafického návrhu pro všechny tiskové metody přímo u nás.

V případě vlastních podkladů je třeba je zasílat ve správných podobách, všechny barevné designy v CMYK barvách.

  • kalendáře - sítotisk - tiskové podklady dodat pokud možno v křivkách (vektorech) - koncovky .svg, .eps, .pdf, .ai, .indd, .psd, .cdr
  • kalendáře - samolepky - v případě vektorových obrazů dodat v křivkách (.svg, .eps, .pdf, .ai, .indd, .psd, .cdr), v případě digitálního tisku v jakémkoliv rastrovém formátu s DPI min. 300 při poměru velikosti 1:1 (.svg, .eps, .pdf, .ai, .indd, .psd, .cdr, .jpe, .jpeg, .png, .gif, .tiff)
  • diáře - sítotisk, ražba, ražba přes pásku - tiskové podklady dodat pokud možno v křivkách (vektorech) - koncovky .svg, .eps, .pdf, .ai, .indd, .psd, .cdr
  • diplomatky a manažerské tašky - ražba a ražba přes pásku - tiskové podklady dodat pokud možno v křivkách (vektorech) - koncovky .svg, .eps, .pdf, .ai, .indd, .psd, .cdr

V případě jakýchkoliv nesrovnalostí či problémů nás neváhejte kontaktovat. Možné i poslání surového podkladu či představu a následné zhotovení grafikem u nás. Veškerá cenová škála je v závislosti na množství a je připravena až po domluvě.