POTISKY A RAŽBA | VIKPAP GROUP
Kategorie
VIKPAP GROUP (https://www.vikpap.cz/)

POTISKY A RAŽBA

Potisk kalendářů

Kontaktní email: grafika@vikpap.cz a telefon: 774 148 004 pro poptávku.

Potisk na kalendáře provádíme ve dvou variantách, buď sítotiskem přímo na laš kalendáře nebo možností samolepky. V případě sítotisku není možné tisknout složité rastrové objekty a fotografie. Potisk je možný jak na stolní, tak na nástěnné kalendáře, u stolních kalendářů je častý i oboustranný tisk. Plocha pro potisk je vždy uvedena v detailu produktu. V případě, že nebudete vědět, jakou techniku zvolit, neváhejte nás kontaktovat.

Potisk a ražba diářů

Diáře je možné razit sleporažbou, ražbou přes pásku nebo sítotiskem. Diáře mají odlišné materiály, proto je možnost ražby je vždy uvedena v detailu produktu. Sleporažba má dlouhou životnost, nicméně je možná pouze v tmavším odstínu daného materiálu. Pro sleporažbu se musí vytvořit raznice, tudíž cena u menších objednávek může být vyšší a není možné razit detailní designy. Sítotisk má kvalitní a jasné barvy, nicméně není možné tisknout složité rastrové objekty a fotografie. V případě, že nebudete vědět, jakou techniku zvolit, neváhejte nás kontaktovat.

Ražba diplomatek a manažerských tašek

Všechny naše kožené produkty od pánských tašek po pouzdra je možno razit sleporažbou nebo ražbou přes pásku. Sleporažba má dlouhou životnost, nicméně je možná pouze v tmavším odstínu daného materiálu. Pro sleporažbu se musí vytvořit raznice, tudíž cena u menších objednávek může být vyšší a není možné razit detailní designy.

Grafické podklady a cenová relace

Možnost zhotovení celého grafického návrhu pro všechny tiskové metody přímo u nás.

V případě vlastních podkladů je třeba je zasílat ve správných podobách, všechny barevné designy v CMYK barvách.

  • kalendáře - sítotisk - tiskové podklady dodat pokud možno v křivkách (vektorech) - koncovky .svg, .eps, .pdf, .ai, .indd, .psd, .cdr
  • kalendáře - samolepky - v případě vektorových obrazů dodat v křivkách (.svg, .eps, .pdf, .ai, .indd, .psd, .cdr), v případě digitálního tisku v jakémkoliv rastrovém formátu s DPI min. 300 při poměru velikosti 1:1 (.svg, .eps, .pdf, .ai, .indd, .psd, .cdr, .jpe, .jpeg, .png, .gif, .tiff)
  • diáře - sítotisk, ražba, ražba přes pásku - tiskové podklady dodat pokud možno v křivkách (vektorech) - koncovky .svg, .eps, .pdf, .ai, .indd, .psd, .cdr
  • diplomatky a manažerské tašky - ražba a ražba přes pásku - tiskové podklady dodat pokud možno v křivkách (vektorech) - koncovky .svg, .eps, .pdf, .ai, .indd, .psd, .cdr

V případě jakýchkoliv nesrovnalostí či problémů nás neváhejte kontaktovat. Možné i poslání surového podkladu či představu a následné zhotovení grafikem u nás. Veškerá cenová škála je v závislosti na množství a je připravena až po domluvě.