+420 554 619 474 po-pá 7:00-15:30

Články

VIKPAP GROUP (https://www.vikpap.cz/)

Jak se zorientovat v tisku? Co vše musím znát?

25. 5. 2023

Hodláte si tisknout marketingové materiály jako letáky, brožury či potřebujete obyčejné vizitky? V tomto článku rozebereme gramáže papíru, typy, rozměry a možnosti vazby. Také zde zjistíte vše o barevných schématech a jak dodat podklady pro tisk. 

Jak si vybrat kancelářský papír?

24. 5. 2023

Na trhu je dostupné velké množství možností, ve kterých může být těžké se zorientovat. Pokud tápete při výběru kancelářského papíru, pojďte si společně s námi projít několik následujících faktorů, které mají vliv na problémy, se kterými byste se mohli potýkat, pokud byste zvolili nevhodný papír. Kromě jednotlivých parametrů papíru se mezi faktory řadí bezesporu cena a v poslední době čím dál více ohled na životní prostředí.

Naplánujte si Den dětí s Vikpapem! 

10. 5. 2023

1. červen, den smíchu, zábavy a kreativity, klepe na dveře. Den dětí slavíme bezmála již 100 let, tudíž ani letošní rok by neměl být výjimkou. Ať už budete organizovat program pro celou školu, nebo jen pro pár dětí, určitě se vám bude hodit pár následujících tipů, díky kterým si přípravu dětského dne alespoň krapet usnadníte.