+420 554 619 474 po-pá 7:00-15:30

Pro prodejce

VIKPAP GROUP (https://www.vikpap.cz/)

Pro navázání obchodní spolupráce si vytvořte registraci a do poznámky napište "Odběr pro další prodej". Náš obchodní zástupce se vám bude v co nejbližší možné době věnovat. Seznámí vás s podrobnostmi a bude tu pro vás!

Proč s námi spolupracovat?

  • B2B e-shop s aktuálními cenami
  • Možnosti dopravy
  • Fakturace a nastavení splatnosti
  • Produktový a dostupnostní XML feed
  • Dropshipping
  • Katalogy a další propagační materiály

B2B e-shop s aktuálními cenami

Veškeré zboží můžete objednávat a prohlížet na našem e-shopu, kde po přihlášení budete mít nastaveny své nákupní ceny pro prodejce. Také budete mít možnost nakupovat zboží, které není bežné dostupné pro koncové zákazníky. 

Možnosti dopravy

Doručujeme zboží do celé České republiky prostřednictvím služeb PPL, Zásilkovny a naší vlastní dopravy (pro Moravskoslezský a Olomoucký kraj). Rovněž provádíme doručení na Slovensko, do Německa a Polska. Další informace o cenách naleznete zde

Fakturace a nastavení splatnosti

Faktury vám zasíláme elektronicky a obvykle poskytujeme lhůtu splatnosti 14 dní. V případě trvalé spolupráce a dobrých obchodních vztahů jsme ochotni rozšířit lhůtu splatnosti až na 30 dní a u předobjednávek vybraného typu zboží až 90 dní.

Produktový a dostupnostní XML feed

Pro vaši pohodlnost můžete veškeré zboží importovat na váš e-shop pomocí XML feedu, který pečlivě udržujeme a aktualizujeme. Dostupný ho máme v naší a Heureka specifikaci, případně vám ho můžeme po domluvě upravit dle vašich potřeb. K tomu máme také samostatný dostupnostní feed. 

Dropshipping

Zboží doručujeme dle stejných podmínek dopravy s dodacím listem bez našich údajů na vašeho zákazníka, o skladování a dopravu se nemusíte starat. 

Katalogy a další propagační materiály

Máme připravené katalogy pro vybrané sortimenty jak v online, tak v tištěné podobě. Kromě toho jsme schopni poskytnout regály a další propagační materiály.