+420 554 619 474 po-pá 7:00-15:30

Stolní kalendáře na míru

VIKPAP GROUP (https://www.vikpap.cz/)

Stolní kalendáře jsou velmi častým firemním dárkem pro klienty, často tak slouží jako efektivní celoroční reklama. Stolní kalendáře tiskneme nejen pro firmy, ale i pro obce či jednotlivce. Obsah kalendářů lze pro vás jakkoliv personalizovat. Ať už hodláte stolní kalendáře použít pro reklamní či osobní účely, neváhejte využít našich profesionálních tiskových služeb a dlouholetých zkušeností našeho grafika.

Ukázky realizovaných prací:

Formát

Stolní kalendáře vám rádi zhotovíme v jakémkoli formátu. Nejčastěji však tvoříme kalendáře ve dvou formátech 300 x 150 mm nebo 210 x 150 mm. Zvolit si také můžete mezi týdenním nebo čtrnáctidenním kalendáriem. Kalendáře tiskneme od 150 kusů a výše.

Druh papíru

Kalendáře se skládají z obálky a vnitřních listů. Obálku děláme z kvalitního křídového papíru o gramáži 135 g/m2. Papír obálky je povrchově upravený lakem proti otěru. Kartonový stojánek vyrábíme z kvalitní bílé lepenky o gramáži 600 g/m2. Na vnitřní listy používáme běžný ofsetový papír o gramáži v rozmezí 90115 g/m2. Díky použití ofsetového papíru se vám do kalendáře bude příjemně psát.

Vazba

Kalendáře lze vyrobit prakticky s jakoukoliv vazbou. Nejčastější je ale kovová kroužková ,,twin wire”, neboli také dvojitá spirála. Barva spirály je samozřejmě čistě na vás.

Personalizace

Obsah kalendária si můžete jakkoliv personalizovat. Obce nejčastěji zařazují významné události či praktické informace, jako může být datum svozu odpadu. Dále si můžete zvolit vlastní fotografie a jejich umístění na stránce.

Potisk

Pokud toužíte, aby váš kalendář mezi ostatními vynikl, doporučujeme přidat potisk. Můžete si nechat potisknout celý karton nebo pouze viditelnou část spodního kartonu. Stačí si jen zvolit vlastní motiv či logo.

Barva

Při výběru barev je nutné mít na paměti, že tiskové barvy (CMYK) se mohou lišit od barev na obrazovce počítače (RGB). Z tohoto důvodu je důležité zvolit správný barevný profil a upravit barevná schémata pro tiskové účely. Pokud bychom barevné schéma neupravili, výsledný tisk na základě modelu RGB by byl rozostřený.

Průběh

Pokud máte již vytvořený návrh a připravená tisková data, stačí nám je pouze poslat e-mailem. My už jen zkontrolujeme, zda je vše v pořádku, pokud tomu tak bude, rovnou začneme s tiskem. V případě, že máte pouze nápad, stačí nás kontaktovat a vše můžete prokonzultovat s naším zkušeným grafikem. Náš grafik vám následně vytvoří design přesně podle vašich představ. Jakmile bude design hotový, zašleme vám ho na schválení, abyste si ověřili, jestli je to pro vás to pravé. V případě potřeb není problém návrh jakkoliv upravit. Pokud bude z vaší strany vše bez problému, začneme s tiskem na předem zvolený papír. Po vytisknutí probíhá opětovná kontrola. Hlavními prioritami je pro nás vaše spokojenost a kvalita výsledného produktu. Jakmile bude vše hotové, kontaktujeme vás a hotový produkt vám zašleme nebo vám ho připravíme k vyzvednutí v naší maloobchodní nebo velkoobchodní prodejně.

Čas celého procesu se odvíjí hlavně od množství, náročnosti a dalších možných aspektech. Pokud jste v časové tísni, nebojte se nás kontaktovat. Uděláme vše, abychom se domluvili a vy si od nás odnesli stolní kalendáře dle vašich představ.

Orientační ceny:

Počet kusů: Formát: Kalendárium Cena:
od 150 ks 300 x 150 mm týdenní 89 Kč/ks
od 150 ks 300 x 150 mm čtrnáctidenní 67 Kč/ks
od 150 ks 210 x 150 mm týdenní 73 Kč/ks
od 150 ks 210 x 150 mm čtrnáctidenní 58 Kč/ks

300 x 150 mm, čtrnáctidenní

300 x 150 mm, týdenní 

210 x 150 mm, čtrnáctidenní

210 x 150 mm, týdenní

Pro tyto dva rozměry kalendářů a zobrazené kalendária nabízíme výhodnější cenu, která má v sobě započítané i grafické práce. Vy pouze dodáte informace do kalendária (např. svoz odpadu) a své fotografie. Pro další úpravy vám rádi uděláme individuální nabídku. Ceny jsou bez DPH.

 

Nezávazná poptávka stolních kalendářů

Prosíme o zazipování svých podkladů do jednoho ZIP či RAR souboru, max. velikost 200 MB.